Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

U Misia, na urodzinach…

27 XI 2019 roku obchodziliśmy już po raz czwarty Światowy Dzień Pluszowego Misia. Adresatami byli uczniowie z klas O-III. Tematem przewodnim tegorocznego święta było bezpieczeństwo na drodze. Członkinie koła teatralnego przygotowały krótkie przedstawienie: „ O misiu, który odważył się być mądrym”. Główny bohater- Mis Uszatek- pokazał dzieciom, jak należy bezpiecznie zachować się na drodze. Następnie wszyscy uczestnicy imprezy wykonali pamiątkowe zdjęcie ze swoim ulubionym pluszakiem. Maskotki były różne od bardzo malutkich do bardzo, bardzo dużych. Ilość pluszowych przyjaciół w tym roku była imponująca.

Druga część Święta Misia odbyła się w sali gimnastycznej, gdzie pod kierunkiem pani Pauliny Ignasiak dzieci wykonywały układy taneczne do znanych utworów. Wszyscy się świetnie bawili, jak to bywa na urodzinach!

Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas

Foto relacja do zobaczenia w naszej galerii