Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Planszówki na stół!

A jednak można spędzić interesująco czas bez komputera, telefonu czy playstation! Uczniowie wszystkich klas naszej szkoły zasiedli do gier planszowych o tematyce ekologicznej. W dobrych humorach, w grupach koleżeńskich pozyskiwali wiedzę na temat: jak segregować  śmieci, gdzie składować odpady niebezpieczne, kto odpowiada za ich wywóz w gminie, na czym polega rekultywacja itd.

Maraton Gier Planszowych w ramach projektu „DalEKOwzroczna akcja – segregacja” to strzał w dziesiątkę,  szóstka na kostce. Działanie to jest kolejnym realizowanym w naszej placówce elementem tego projektu. Już sprzątaliśmy najbliższą okolicę, rozmawialiśmy o elektrogadżetach i elektroodpadach. A przed nami ciekawe warsztaty na temat: „Pakuję ekologicznie, nie tylko od święta- EkoTorby” a także „Nocne grasowanie”, czyli poszukiwanie Śmieciucha w szkole.

Więcej zdjęć z imprezy można zobaczyć w naszej galerii